Māja |2024

Pagājušās nedēļas nogalē visi ceļi veda uz Ķīpsalu – jo tie, kam aktuāla būvniecība vai mājokļa labiekārtošana, steidza uz Baltijas vadošo būvniecības izstādi “Māja I 2024”.

Izstādē “Māja I 2024” divās hallēs un āra ekspozīcijā savus aktuālos piedāvājumus nozarē prezentēja 388 uzņēmumi no 11 valstīm: Austrijas, Dānijas, Grieķijas, Spānijas, Igaunijas, Somijas, Itālijas, Lietuvas, Latvijas, Rumānijas un Ukrainas.

Četrās dienās izstādi apmeklēja 28 050 interesenti, kas ir gandrīz par tūkstoti vairāk nekā pagājušajā gadā.

“Māja I 2024” dalībnieki piedāvāja būvmateriālus un apdares materiālus, siltumtehniku un ventilācijas iekārtas, santehniku, elektroinstalācijas un gaismas tehniku, jumta segumus, attīrīšanas iekārtas, dažādus grīdas segumus, durvis, logus, vārtus, žogus, saules paneļus un pirtis u. c. 

“Novērojām, ka apmeklētāji uz izstādi ierodas jau ar konkrētu mērķi – konsultēties ar ekspertiem par konkrētu risinājumu, iegādāties jau iepriekš noskatīto, vienoties par konkrētu pirkumu vai ilgtermiņa darījumu,” stāsta izstādes “Māja I” vadītājs Roberts Brēde.

Liela interese bija vērojama par bioloģiskajām kanalizācijām un cietiem kanalizācijas risinājumiem.  Cilvēku plūsma pie mūsu stenda bija nepārtraukti.

Izstādē “Māja I 2024” visu nepieciešamo varēja atrast gan projekta pasūtītājs, gan arhitekts, gan būvnieks, gan ikviens interesents.

Tie, kuri aizpildīja anketas pie mūsu stenda, gaidiet zvanu drīzumā! 

 

Un pavisam noteikti, tiekamies arī nākamgad! 

(Avots:https://www.bt1.lv/maja1/) 

 

+371 24555511