Atsauksmes

Līga Biņkovska
Līga Biņkovska
Read More
Iesaku! Puiši ir kārtīgi, prasmīgi, atbildēja uz visiem maniem 100 jautājumiem pieklājīgi un saprotami, izdarija savu darbu laikā un atstāja pēc sevis sakoptu vidi. Tika cauri pat mūsu biezajiem dolomīta slāņiem zemē! Paldies!
Salami The Black
Salami The Black
Read More
Visu izdarīja kvalitatīvi un ātri. Cilvēki ir atsaucīgi, atbildēs uz visiem jautājumiem, palīdzēs, ja būs vajadzība. Noteikti ieteiktu cilvēkiem, kuri meklē labus specialistus šajā nozarē.
Jana Mežance
Jana Mežance
Read More
Profesionālā un atsaucīga komunikācija. Ātrs izpildījums. Uz klientu vērsts risinājums. Jauki, laipni darbinieki. Visu var sarunāt, atradīs klientam labāko risinājumu gan pielietojuma, gan izmaksu jautājumā. Par klientu neaizmirst nākotnē, dod drošības garantiju un atbalstu visā ekspluatācijas laikā. Labākais ko varēja izvēlēties starp citiem šajā nozarē. Esmu trāpījusi 10 - niekā ar izvēli! Liels paldies Jums Sia BioVide!
Kristaps Kelle
Kristaps Kelle
Read More
Ja būtu jāizvēlās vēlreiz! Tad tikai BioVide! Meistari uz kuriem var paļauties!
Evita Lomanovska
Evita Lomanovska
Read More
Superīga sadarbība! Darbs tika veikts ātri un pat aukstums darba tempu neapturēja💪🏻 Dienas laikā tikām pie jaunas kanalizācijas un nu jau pagājis pus gads, ar darbus esam apmierināti un priecīgi, ka izvēlējāmies tieši jūs! Paldies!
Rita Dzjubenko
Rita Dzjubenko
Read More
Ļoti profesionāli visi darbinieki. Sākot no projektēšanas, piedāvājuma izveides līdz sistēmas uzstādīšanas sadarbība ar "BioVide" izraisīja tikai pozitīvas emocijas. Paldies. Un, protams, visiem iesaku!.
Andrej Kijko
Andrej Kijko
Read More
Ļoti laba attieksme,visu dara ātri un kvalitatīvi,ir patīkami ka darbiniekiem ir normāls darba apģērbs un ar uzņēmuma logo, nevis zābaki un pufaikas..tieśam super.iesaku.
Ansis Sedlenieks
Ansis Sedlenieks
Read More
Sazinājos ar Biovide pēc paziņu ieteikuma un rezultāts nelika vilties. Viss tika izdarīts ātri un profesionāli, kā arī darbinieki bija ļoti zinoši un atsaucīgi
+371 24555511